Manufacturer of a wide range of products which include testosterone propionate usp powder, testosterone propionate bp powder and testosterone propionate ip powder.
₹ 38000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Propionate |
| Grade Standard | USP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS No | 57-85-2 |
| Color | White |
₹ 34000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Propionate |
| Grade Standard | BP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS No | 57-85-2 |
| Color | White |
₹ 32000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Propionate |
| Grade Standard | IP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS No | 57-85-2 |
Alok (owner)
Chemilux Pharma
4th Floor, Shop No. 75, Dawa Bazar,13,14 RNT Marg
Indore - 452001, Madhya Pradesh, India