Our range of products include testosterone isocaproate bp powder, testosterone isocaproate usp powder and testosterone isocaproate ip powder.
₹ 46000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Isocaproate |
| Grade Standard | BP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS | 15262-86-9 |
₹ 52000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Isocaproate |
| Grade Standard | USP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS | 15262-86-9 |
₹ 42000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Isocaproate |
| Grade Standard | IP |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS | 15262-86-9 |
Alok (owner)
Chemilux Pharma
4th Floor, Shop No. 75, Dawa Bazar,13,14 RNT Marg
Indore - 452001, Madhya Pradesh, India