Our product range includes a wide range of testosterone cypionate bp powder, testosterone cypionate usp powder and testosterone cypionate ip powder.
₹ 39999 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Cypionate |
| Grade Standard | BP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS No | 58-20-8 |
₹ 42000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Cypionate |
| Grade Standard | USP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS No | 58-20-8 |
₹ 38000 / Kg Get Latest Price
| Testosterone Type | Testosterone Cypionate |
| Grade Standard | IP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| Shelf Life | 4 Years |
| CAS No | 58-20-8 |
Alok (owner)
Chemilux Pharma
4th Floor, Shop No. 75, Dawa Bazar,13,14 RNT Marg
Indore - 452001, Madhya Pradesh, India