Our product range includes a wide range of nandrolone phenylpropionate bp powder, nandrolone phenylpropionate usp powder and nandrolone phenylpropionate ip powder.
₹ 48000 / Kg Get Latest Price
| Nandrolone Type | Nandrolone Phenylprop |
| Usage Segment | Human API |
| Grade Standard | BP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| CAS Number | 62-90-8 |
| Molecular Weight | 274.40 g/mol |
| Shelf Life | 4 Years |
₹ 52000 / Kg Get Latest Price
| Nandrolone Type | Nandrolone Phenylpropionate |
| Usage Segment | Human API |
| Grade Standard | USP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| CAS Number | 62-90-8 |
| Molecular Weight | 274.40 g/mol |
| Shelf Life | 4 Years |
₹ 45000 / Kg Get Latest Price
| Nandrolone Type | Nandrolone Phenylpropionate |
| Usage Segment | Human API, Research Use |
| Grade Standard | IP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| CAS Number | 62-90-8 |
| Molecular Weight | 274.40 g/mol |
| Shelf Life | 4 Years |
Alok (owner)
Chemilux Pharma
4th Floor, Shop No. 75, Dawa Bazar,13,14 RNT Marg
Indore - 452001, Madhya Pradesh, India