Our range of products include nandrolone decanoate bp api powder and nandrolone decanoate ip api powder.
₹ 44000 / Kg Get Latest Price
| Nandrolone Type | Nandrolone Decanoate |
| Usage Segment | Human API |
| Grade Standard | BP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 1 kg |
| Form | Powder |
| CAS Number | 360-70-3 |
| Molecular Weight | 428.65 g/mol |
| Shelf Life | 3 Years |
| Storage Condition | Store Below 30°C |
₹ 46000 / Kg Get Latest Price
| Nandrolone Type | Nandrolone Decanoate |
| Usage Segment | Human API |
| Grade Standard | IP Grade |
| Purity | ≥99% |
| Packaging Size | 25 kg |
| Form | Powder |
| CAS Number | 360-70-3 |
| Shelf Life | 4 Years |
| Molecular Formula | C₂₈H₄₄O₃ |
₹ 44000 / Kg Get Latest Price
Alok (owner)
Chemilux Pharma
4th Floor, Shop No. 75, Dawa Bazar,13,14 RNT Marg
Indore - 452001, Madhya Pradesh, India